فهرست بستن

اما ادامه تحلیل، مهندسی و تخصصی
تا حالا قطعا به چند هشدار جدی توجه کردید و یا شنیدید ولی،اهمیت ندادید
در آزمایشگاه اگر دماسنج بشکند باید اول در و پنجره را باز کنید با دستمال خیس جلوی بینی و دهانتان را بگیرید .
اگر لامپ کم مصرف بشکند به سرعت ار استنشاق در اتاق پرهیز کنید و غیره .
اینها همه در خصوص ترکیبات سمی و اتمی جیوه هست، این عنصر می تونه بدون هیچ عامل محرکه مکانیکی در هوا پخش، شود و تولید بخارات فوق العاده سمی کند .
چون در هوا نشر پیدا میکنه
ولی در تمام پژوهش ها و تحقیقات ما از تماس دست و آلودگی توسط بزاق و خلط و عطسه ناقل در کرونا کوئیدو۱۹ داریم چرا ؟؟؟؟ و این چه کمکی به ما میکنه .

من در پروژه ارشد برای اولین بار در شرایط صنعتی تولید نانو پودر کاربردی سیلیسیم کردم و وقتی از نانو صحبت میکنیم من به خوبی،اون رو لمس میکنم در خصوص شبکه ساختار و یا کریستال هم در دوران پسا کرونا جدیدترین ترم افزار شناسائی مواد از روش مهندسی معکوس رو رونمایی میکنم ولی هدف من از این مطالب این بود که ما در خصوص ابعاد ویروس حدود ۱۵۰ نانو متر اشتراک نظر داریم
ولی یک نکته کلیدی رو می خواهم بگم و ولی تحلیل و باز شدن کاملش رو بزارم برای فرصت های بعدی

ما در فیزیک ذرات به ابعاد زیر ۲۰ میکرومتر خاک می گیم یعنی وقتی یک باد بلند میشه و شما خاک معلق همراه اون رو می بینید اندازه ۲۰ میکرون رو میبینید که از یک طرف به کیلومترها ان طرف تر پخش میشه دقیقا مثل عملکرد ریز گردها در جنوب که نقطه زایش در عراق بود ولی خوزستان ، آبادان و حتی در مواردی خودش رو به استان های مرکزی هم رسوند

حالا ما با یک ویروسی در تماس هستیم که یک تقریبا ده برابر کوچکتر از ریز گردها هست و عناصر تشکیل دهنده آن کوچکتر ین عناصر جدول تناوبی هست هیدرو کربن ها یعنی کربن در مرکزیت هیدروژن ، اکسیژن ، نیتروژن
حالا سئوال این هست اگه این اعداد و اتفاقات رو کنار هم بگذاریم نتیجه می گیریم ووهان چین بیشتر از یکماه و نیم قرنطینه در زمان زمستان با باد و شرایط مرطوب بوده ولی هیچ نشانه ایی د. استان های دیگه جز موارد پروازی یا مسافر های عبوری نبود ، والا ….
پس کرونا کوئیدو۱۹ چجوری هست ….
در موردش

یکی از بزرگترین کارها در بدترین شرایط که توسط تیم فرتاپ انجام شد ولی در بحران کرونا کن رنگ شد …

  • یک پزشک بیماری های عفونی گفت: رسانه ها فقط در مورد شستن خوب دست ها ، استفاده از الکل ژل و عدم آوردن دست به چشم ، دهان و غیره صحبت می کنند.
    اما یک عامل مهم برای عدم انتشار ویروس ، نوشیدن آب در هر ۱۵ دقیقه است ، لازم نیست یک لیوان کامل باشد ، بلکه حتی گلو را خیس کند. و هر کجا رفتیدبا یک بطری آب بروید. چرا؟
    زیرا هنگامی که ویروس خیس شود ، ویروس مستقیم به معده می رود و هیچ باکتری یا ویروسی وجود ندارد که بتواند در مقابل اسید معده مقاومت کند. اگر گلو خشک باشد ، ویروس به نای می رود و به سمت ریه ها می رود ، جایی که نفس کشیدن دشوار است ، و این چیزی است که باعث مرگ چندین نفر شده است.
    لطفاً این اطلاعات را منتقل کنید. *

این پیام با تحلیل ما اشکال دارد لطفا با معده خالی اول صبح و در محیط کار آب ننوشید ،نخورید
این مهم هست بهترین کار قرقره آب نمک هست

ما تمام مراحل هضم غذا و تولید کیموس در معده را برای شما نوشتیم میانگین پس از یک ساعت معده شما خالی می شود از این زمان به بعد نوشیدن آب با معده یعنی آب خنثی اگر در مسیر گوارش ویروس باشد یا در هوا به دلیل عطسه و تنفس در فاصله نزدیک باشد مستقیم وارد روده کوچک می شود و متاسفانه به دلیل عدم فعال سازی ترشح آنزیم تریسپین ویروس از طریق لایه بیرونی خودش یعنی پروتئین اسپایک با سلول های روده کوچک اتصال برقرار می کند و متاسفانه با هجوم ویروس روبرو خواهید بود .
لطفا این پیام را جدی بگیرید
از ماسک حتما با دستمال کاغذی دو تا شده زیر آن استفاده کنید
حتما از افراد بخواهید حداقل فاصله اجتماعی را با شما حفظ کنند
در تغذیه از غذاهای کاملا پخته و ترجیحا بازی استفاده کنید

اگر از ماسک پارچه ای استفاده می کنید با دستمال کاغذی باز هم آن را مطمئن تر کنید و قبل از هر ساعت دستمال کاغذی را تعویض کنید .

در محیط های آلوده و مشکوک به هیچ وجه با معده خالی اب نخورید.
حتما معده رو با پروتئین و مواد مغذی مشغول کنید .
اگه این نظریه فرتاپ درست باشه طولانی شدن زمان درمان در بیمارستان ها ناشی از این موضوع هست که متاسفانه ویروس در یک فضای برگشتی مجدد وارد سیستم گوارش میشه و ما کم به تکثیرش میکنیم در بهترین حالت باید از روش مهندسی با هزینه کم هوای بخشهای مراقبتی یک طرفه باشد و به صورت سیکلونی در محیط بازی و الکلی ویروس کشی شود

کاری که تیم فرتاپ انجام داد این بود که ما در همان روزهای ابتدائی به اولویت محیط بازی در معده پرداختیم و پیشنهاد در تغییر رژیم غذایی دادیم ولی مهمتر از اون ما نمی توانستیم از نمک در محیط بازی استفاده کنیم چون عوارض قند و فشار خون داشت که شرایط رو بدتر می کرد از یک طرف ما به بیش از پنجاه درصد ماده بازی نیاز داشتیم که بتونیم حداکثر پروتئین ها ویتامین D,E,A و آهن و روی و اسیدهای امینه و غیره رو استخراج کنیم تا با ورود به گردش خون باعث تقویت مغز استخوان ، کاهش فشار خون ، قند خون و چربی خون شویم این حجم.باز چالش بود که ما با برای اولین بار در روشی خلاقانه یک ترکیب معدنی رو وارد پودر کردیم که هم نقش حامل و هم نقش ماتریس . یا زمینه ایجاد کند و بتواند پاک سازی روده در انتها از بدن خارج شود .

اشتراک گذاری ‘s41575-020-0295-7.pdf’

این هم مقاله ایی که در هفته پیش در معتبرترین ژورنال پزشکی چاپ شده و نظریه گوارشی فرتاپ رو ثابت میکنه
ولی فرتاپ یک گام جلوتر در خصوص مکانیزم ان نیز در روده کوچک نظریه داده است.
شناخت مکانیزم گوارش در کاهش بیماری فوق العاده مؤثر هست و فرتاپ با تلاش شبانه روز بر اساس مکانیزم ان اقدام به تولید نانو پودری نموده است در فرمولاسیون فوق العاده ویژه ان از ده ماده گیاهی و معدنی استفاده شده است
که بشدت باعث افزایش ایمنی بدن ، کاهش چربی و کلسترول بد ، کاهش قند خون طبیعی و نرمال شدن آن ، و کاهش فشار خون و ممانعت از عارضه های قلبی میشود ، در ترکیب آن به تقویت مغز استخوان اهمیت ویژه دادیم و همچنین بیشترین میزان استخراج ویتامین و ترکیبات موثره و در محیطی که کاملا متناسب با معده و روده کوچک باشد و شرایط را برای تکثیر ویروس در روده کوچک فوق العاده سخت کند
این پودر بسیار مقوی و پیشگیری از بسیاری بیاری ها مثل انواع سرماخوردگی و.آنفولانزا و حتی مشکلات معده، بی حالی و استخوان درد و تنگی نفس می باشد .

در پست های بعدی به مواد تشکیل دهنده آن به وضوح خواهیم پرداخت .