اولین جلسه انجمن علمی در سال ۹۲

جلسه انجمن علمی این هفته جمعه ۳۰ فروردین سال ۹۲ در شورای شهر گرگان ساعت ۱۲ بر قرار می گردد خواهشمند است به همه دوستان اطلاع رسانی کنید.

در جلسه این هفته علاوه بر برنامه ریزی جهت ارتقاء و توسعه انجمن علمی در سال جاری اصلاح و ویرایش اساسنامه نیز به پایان می رسد

محدوده فعالیت و اهداف تشکیل انجمن علمی گلستان

  • این انجمن برای اولین بار در استان گلستان به صورت عملی به همه مردم شریف، دلسوز و دلبسته ساکن در استان و پیگیر ، دوستدارو وابسته خارج از استان یک ترمز و استپ سیاسی و یک حرکت همگرایانه و پیش رو در عرصه اجتماعی ، فرهنگی ، علمی ، اقتصادی و صنعتی استان را نشان خواهد داد

(( آنچه از دل براید لاجرم بر دل نشیند))

  • معر فی پتانسیل های  ونخبه های استان در عرصه های فوق ارایه خدمات آنها با هزینه های کمتر برای مردم صبور و شریف هم استانی
  • برای یکبار هم  که شده یک همدلی قلبی و معنوی بین تمام اقوام و افراد استان در گوشه  ،گوشه استان با استعانت از صداقت در گفتار و عمل و تکنولوژی ها و دنیای مجازی عصر جدید
  • با کمک همه اقشار و ارگانها تنها برای یک هدف

(( شکوفایی ، بالندگی و محرومیت زدایی از استان گلستان ))

در انجمن همه اعضا مکلفند

(( سیاسی بازی ، جهت گیری  سیاسی ، موضع گیری سیاسی را کنار بگذارند و تنها در جهت همگرایی و اهداف فوق و عرصه های فوق گام بردارند ))

در خارج ازجلسات و فضای انحمن

((هر عضو می تواند گرایشها و مواضع و فعالیتهای سیاسی خود را در چهارچوب نظام وقانون اساسی مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته باشد ))

عدم رعایت اصول فوق باعث بلوک شدن و اعلام  کد عضویت در لیست اخراجی های در سایت انجمن خواهد شد

نحوه عضویت در انجمن علمی استان گلستان

فرم عضویت در انجمن علمی استان گلستان

فرم عضویت در انجمن علمی استان گلستان

 

۱- در صورتی که محل خدمت و فعالیت شما در استان گلستان می باشد پس از شرکت در اولین جلسه  انجمن که مکان و زمان آن توسط  این سایت از یک هفته قبل اعلام میگردد. مشخصات شما مطابق با فرم فوق گرفته شده و کد عضویت شما توسط ااس ام اس  به صورت انحصاری خدمتتان ارسال می گردد.

۲- شما لطف میکنید با کد جدید ایمیل یا جیمیل میسازید و به ایمیل ذیل نتیجه را اعلام می فرمایید در اسرع وقت  صورتجلسات  ، نرم افزارها  و اساس نامه خدمتتان ارسال می گردد.

۳- به همراه موارد فوق یک فرم عضویت به صورت فایل اکسل نیز خدمتتان ارسال می گردد که شما می توانید ۵ نفر را در هر بار ارسال با کد عضویت خود به انجمن معرفی کنید که کد این افراد به ایمیل شما ارسال می گردد

۴- افراد با توجه به رزومه ، اثر و علایق خود می توانند در کمیته های مختلف عضو شوند که این کمیته ها هر کدام بر اساس پتانسیل افراد عضو شده خدماتی به مردم و اسپانسرهای مهمان استان ارِایه می گردد که از عواید و نتایج مالی و معنوی آن می توانند بهره بجویند.

۵- در صورتی که شما در سایر استانها تشریف دارید می توانید با ایمیل و سایت انجمن مشخصات خود را ارسال نمایید تا در صورت امکان با سایر دوستان خارج از استان و نزدیک با شما ارتباط بر قرار گردد و به صورت مجازی و حتی حقیقی  از خدمات شما در استان استفاده گردد.

۶- لازم به ذکر است در موازات این جلسات و سازماندهی در تهران نیز این انجمن فعال می باشد و تشکیل جلسه می دهد. و افراد در بانک اطلاعاتی انجمن د ارای کد عضویت می باشند.

دریافت فرم عضویت از لینک زیر

form1

امار زیر توسط عضو محترم جناب آقای دکتر کوهی تهیه گردیده است

تعداد مهاجران واردشده در استان گلستان

تعداد مهاجران واردشده در استان گلستان

میزان با سوادی در استان تهیه شده توسط دکتر کوهی

میزان با سوادی در استان تهیه شده توسط دکتر کوهی

تعداد مهاجران واردشده در استان گلستان

بار تکفل و توزیع افراد جویای کاردر استان گلستان

میزان شهر نشینی در استان گلستان

میزان شهر نشینی در استان گلستان